• Ürün Kodu :U0613
 • Ürün Adı :Onduser
 • Ürün Grubu : Çatı Kaplama
 • Ürün Markası : Onduline
 • Açıklama: Özel üretimi ve sistem tasarımıyla ONDUSER sistemi çatılarda sıradışı bir estetik ve su geçirimsizlik sağlar.

Projeye Ekle

Proje Kalemleri

  Onduser

  ONDUSER Hafiftir

  Çatıya verdiği yük 19,5 kg/m2 olup, bu ağırlık, geleneksel çatı kaplama malzemelerinin yarısı kadardır. Bu sayede nakliyede olduğu kadar şantiye içi taşımalarda da kolaylık sağlar ve deprem güvenliği yüksektir. 

  ONDUSER Kaplı Çatıda Kolayca Yürünebilir

  Seramikler lastik ayakkabı ile üzerlerine basıldığında kırılmazlar. Ayrıca ıslak durumda bile kaymayı engelleyen özel bir kaplamaya sahiptirler.

  ONDUSER Güneşi Yansıtır

  Sırla kaplı seramik yüzeyler güneşi yansıtır. Bu sayede ve seçilen renklerin de yardımıyla sürekli ısıya maruz kalsa bile çatı ısı depolamaz. 

  ONDUSER Sistemi Çatı ve Cepheleri Havalandırır

  Seramiklerin uygulamasında harç veya yapıştırıcı kullanılmaz. Bu bakımdan montaj mekanik ve havalandırmalıdır. Sistem don olayından da etkilenmez. Havalandırma kışın yoğuşmayı önler, yazın çatıyı serinletir, konfor ve tasarruf sağlar. 

  ONDUSER Seramikleri Yerinden Oynamaz

  Herbir seramik paslanmaz çelik kancalarla çatıya monte edilir. Bu nedenle fırtına deprem gibi etkilerle hiçbir seramik yerinden oynamaz, çatıdan düşmez, uçmaz. 

  ONDUSER Kolay Uygulanır

  ONDUSER sistemi, ISOLINE su yalıtım levhasıyla uygulanır. Levhanın üzerindeki çizgi ve oluklar herbir seramiğin nereye oturacağını belirler. Yerleştirme sırasında ölçü almak gerekmez. Seramikler kolayca kesilir, istendiğinde aradan çıkartılır ve yenisiyle değiştirilebilir.

  Ürün Dökümanları

  İlgili Ürünler