• Ürün Kodu :U0563
 • Ürün Adı :Bardoline Iko Cambridge Xtreme
 • Ürün Grubu : Çatı Kaplama
 • Ürün Markası : Onduline
 • Açıklama: Estetik, kaliteli, geniş renk ve şekil seçenekli şingıl çatı kaplama malzemesi

Projeye Ekle

Proje Kalemleri

  Bardoline Iko Cambridge Xtreme

  Paket :3,10 m2

  Palet : 139,50 m2

  ksek kaliteli okside bitümden örgüsüz cam elyaf donatılı olarak üretilen ve üzeri granülle kaplanmış, yüksek teknolojiyle üretilen yenilikçi, su geçirimsiz, dayanıklı ve esnek bir üründür. Dünyadaki ilk kendinden yapışkanlı lamine asfalt şingıl olma özelliği taşıyan CAMBRIDGE XTREME, çift katlı asfalt şingıllar arasında arka yüzeyindeki yapışkan alanı ile kolaylıkla ayırt edilebilir. Dayanıklılığı testlerle kanıtlanmıştır ve en zor hava şartlarında görevini kusursuzca yerine getirir. En düşük 9,5 derece ve en ksek 90 derecelik eğimler arasında kullanılabilen CAMBRIDGE XTREME, çatınıza hızlı ve kolayca uygulanabilir.

  BARDOLINE yüksek kaliteli bitümden örgüsüz cam elyaf donatılı olarak üretilen ve üzeri çeşitli renklerde granüle mineral kaplanan şingıl tipi bir çatı kaplama malzemesidir. Sistem BARDOLINE şingıl malzeme, OSB ve aksesuarlarını da içeren çatı sistemi bütünü olup, her tip yapıda uygulanması kolay, su geçirmez, güvenli, uzun ömürlü, hafif ve estetik çatılara imza atmak için zengin olanaklar sunar.  

  Uygulaması Kolay
  BARDOLINE çatıya kolayca uyum sağlar.Başka malzemelerle kaplanması çok zor, hatta imkansız olan karmaşık çatı formlarına, kubbe, tonoz gibi eğrisel yüzeylere adapte edilebilir. Kolay ve hızlı uygulanır.

  Estetik
  Parçalı dokusu, gölge efektli doğal ve çekici renkleri ile estetiktir.

  Hafif
  Yaklaşık 10 kg/m² ağırlığıyla hafif bir malzemedir, çatı konstrüksiyonuna çok az yük verir.

  Su Geçirmez 
  Su geçirmez, parçalı ve esnek yapısı sıcaklık farklarında çatlamayı önler, uzun ömürlüdür.

  Üzerinde Kolaylıkla Yürünebilir
  Çatıya çıkılması gerektiğinde BARDOLINE üzerinde rahatlıkla yürünebilen, dayanıklı bir çatı malzemesidir.

  İlgili Ürünler