• Ürün Kodu :U0522
 • Ürün Adı :Bituline Prime PP 400
 • Ürün Grubu : Temel Yalıtımı
 • Ürün Markası : Onduline
 • Açıklama: Atactic Pollyprpylene (APP) katkılı modifiye bitümden üretilen plastomerik tip membran

Projeye Ekle

Proje Kalemleri

  Bituline Prime PP 400

  Prima Serisi Membranlar (Plastomerik)

  BITULINE Prima

  Atactic Pollyprpylene (APP) katkılı modifiye bitümden üretilen plastomerik tip membranlardır. Her türlü yapıda karşılaşılan su yalıtım sorunlarına cevap veren çok geniş bir spekruma sahip olan Prima serisi BITULINE’ler, ılıman iklim kuşaklarının soğuk ve sıcak hava koşullarıyla iyi bir uyum gösterir. Ülkemizde en yaygın kullanılan membran tipidir.

  Su Geçirimsiz

  BITULINE membranları eritme kaynağı ile birleştirilir ve yüzeylere kolayca yapışır. Kaynak sistemi yalıtımın sürekliliğini sağlar. BITULINE sisteminin su geçirimsizliği ek yerlerinde de tamdır.

   

  Yüksek Teknoloji

  BITULINE membranları polyester ve cam tülü donatılı olarak çeşitli polimerlerle modifiye edilen  yüksek kaliteli bitümden çeşitli kalınlıklarda ve gerektiğinde yüzeyine çeşitli kaplamalar uygulanarak üretilir. Modern makinalarla üretiliyor olması yalıtımın homojenliğini ve kalite bütünlüğünü sağlar.

   

  Her Koşulda Güvenli

  Modifiye bitüm sayesinde yalıtım çok düşük sıcaklıklarda dahi esnekliğini korur ve çatlamaz. Yüksek sıcaklıklarda da ise geç yumuşar, formunu korur. Bu nedenle BITULINE sistemi her iklim kuşağında güvenle kullanılır.

  İlgili Ürünler