• Ürün Kodu :U0528
 • Ürün Adı :Bituline Extra EP 300
 • Ürün Grubu : Temel Yalıtımı
 • Ürün Markası : Onduline
 • Açıklama: Atactic Pollyprpylene (APP) katkılı modifiye bitümden üretilen plastomerik tip membran

Projeye Ekle

Proje Kalemleri

  Bituline Extra EP 300

  Extra Serisi Membranlar (Plastomerik)

  BITULINE Extra

  Atactic Pollyprpylene (APP) katkılı modifiye bitümden üretilen plastomerik tip membranlardır. Arttırılmış donatı ağırlığıyla daha yüksek gerilmelere dayanabilen Extra serisi membranlar, çetin iklimli bölgelerde de iyi bir performans gösteren, daha düşük ve yüksek sıcaklıklara dayanıklı bir karışıma sahiptir. Özel bir tip olan EP 410, karayollarının su yalıtımında kullanılmak üzere donatılan “ağır yük” membranıdır.

  Su Geçirimsiz

  BITULINE membranları eritme kaynağı ile birleştirilir ve yüzeylere kolayca yapışır. Kaynak sistemi yalıtımın sürekliliğini sağlar. BITULINE sisteminin su geçirimsizliği ek yerlerinde de tamdır.

  Yüksek Teknoloji

  BITULINE membranları polyester ve cam tülü donatılı olarak çeşitli polimerlerle modifiye edilen  yüksek kaliteli bitümden çeşitli kalınlıklarda ve gerektiğinde yüzeyine çeşitli kaplamalar uygulanarak üretilir. Modern makinalarla üretiliyor olması yalıtımın homojenliğini ve kalite bütünlüğünü sağlar.

  Her Koşulda Güvenli

  Modifiye bitüm sayesinde yalıtım çok düşük sıcaklıklarda dahi esnekliğini korur ve çatlamaz. Yüksek sıcaklıklarda da ise geç yumuşar, formunu korur. Bu nedenle BITULINE sistemi her iklim kuşağında güvenle kullanılır.

  İlgili Ürünler