• Ürün Kodu :U0067
 • Ürün Adı :Asma Tavan PVC Kaplı
 • Ürün Grubu : Döşeme Yalıtımı
 • Ürün Markası : İzocam
 • Açıklama: Bir yüzü dekoratif camtülü veya PVC kaplı camyünü Asma Tavan levhaları, hacim akustiği, döşeme ve çatı altında ısı yalıtımı, tesisat ve kanal geçişlerinini gizlenmesini sağlamak veya sadece dekoratif amaçlı kullanılır.

Projeye Ekle

Proje Kalemleri

  Asma Tavan PVC Kaplı

  Bir yüzü dekoratif camtülü veya PVC kaplı camyünü Asma Tavan levhaları, hacim akustiği, döşeme ve çatı altında ısı yalıtımı, tesisat ve kanal geçişlerinini gizlenmesini sağlamak veya sadece dekoratif amaçlı kullanılır.

  Kullanım Alanları

  Camyünü asma tavan levhaların hafif olması uygulamaya büyük ölçüde kolaylık getirir. Uygulamadan önce, kullanılacak yere uygun bir karolaj planının hazırlanması yararlı olur. Levhaların enleri 60 cm olduğundan, uygulama alanının eni 60’ın katları şeklinde bölünür. Uygulama alanının uzun simetri ekseni, başlangıç olarak alınırsa estetik açıdan daha iyi olur. Sonra 120 cm olan levha boyu veya ikiye kesilmek suretiyle 60 x 60 cm kare ebat için diğer eksende aynı bölme işlemi yapılır. İhtiyaca göre belirlenecek aydınlatma armatürünün tipi ve miktarı, karolaj planı üzerinde tasarlanarak gösterilmelidir.

  İlgili Ürünler